Széchenyi Pályázat 2020

Csatlakozz

Információ az állásról

Amit kínálunk:

Gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, behatolásjelző, kamera, beléptető rendszerek) karbantartására és javítására keresünk munkatársat, pályakezdő vagy hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkező kolléga személyében.

Feladatok:
- Gyengeáramú rendszerek karbantartása, javítása
(a munkavégzés szerelőpárban, állandó szervizautóval történik)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Gyengeáramú rendszerek ismerete
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- Piaci elvárásoknak megfelelő jövedelmezés
- Teljesítmény bónusz
- Hosszútávú munkaviszony
- Folyamatos képzés a legújabb technológia területén
- Modern telephely
- Fiatalos légkör, összetartó csapat
- Stabil munkahely

Amit elvárunk:

- Elektronika technikus/műszerész vagy villanyszerelő végzettség, ismeretek
- Önállóság, pontosság, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- MS Office felhasználói ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Jelentkezés az alábbi űrlap segítségével lehetséges, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Szerviztechnikus

Vegye fel velünk a kapcsolatot