Széchenyi Pályázat 2020

Csatlakozz

Információ az állásról

Amit kínálunk:

Főbb feladatok, munkák:
- Gyengeáramú rendszerek (tűzjelző, kamera, beléptető, behatolásjelző, hálózat, IT) műszakilag és gazdaságilag megalapozott ajánlatainak elkészítése - tervek, kiírások, vagy egyéb szakmai instrukció szerint - árlisták és belső szabályzatoknak megfelelően.
- Ajánlatok tartalmi megértése, főbb elemeinek ellenőrzése (minden szükséges cikket, szolgáltatást tartalmaz-e, nincs-e benne felesleges vagy hiányzó tétel).
- Ajánlatok nyomon követése a vállalatinformációs rendszerben, ügyféllel való kapcsolattartás, alternatív ajánlatok kidolgozása

- Piaci elvárásoknak megfelelő jövedelmezés
- Hosszútávú munkaviszony
- Belső képzések
- Korszerű, elegáns munkakörnyezet
- Stabil munkahely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Angol vagy német nyelvtudás
- Gyengeáramú rendszerek ismerete
- Szakirányú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit elvárunk:

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség
 - Önálló munkavégzés
 - B kategóriás jogosítvány

Ajánlatkészítő

Vegye fel velünk a kapcsolatot